Víťazom v školskom turnaji halového futbalu sa stala trieda IV.B

Aj tento školský rok sa na našej škole organizoval školský turnaj v halovom futbale, ktorého sa zúčastnilo 12 tried. Po skupinových zápasoch sa do finálového turnaja kvalifikovalo najlepších 6 tried.

Triedy I.A, III.A, III.B, IV.A, IV.B a IV.C  sa v stredu 27. apríla 2022 zišli v telocvični našej školy, aby odohrali finálový turnaj v halovom futbale. Hralo sa v dvoch skupinách po tri triedy. 

Po odohraní všetkých zápasov sa rozhodlo, že zápas o 5. a 6. miesto odohrajú triedy IV.A a IV.C, ktorý sa skončil 1:4. Zápas o 3. a 4. miesto odohrali triedy I.A a III.A. Zápas sa napokon lepšie skončil pre III.A a vyhrali ho 2:1. Nasledovalo finále medzi triedami III.B a IV.B. Finále bolo vyrovnané a napokon o víťazovi rozhodol jediný gól, ktorý dala IV.B. Tento rok bol turnaj napínavý až do konca a už teraz sa tešíme na zápasy v novom školskom roku.  

Víťazná trieda hrala v zložení – M. Petro, A. Petrenka, M. Vrábeľ, M. Pauček, Š. Zatkuľák a P. Fischer. Víťazom srdečne blahoželáme a ostatným triedam ďakujeme za účasť na turnaji.

Konečné poradie turnaja:

  1. IV.B
  2. III.B
  3.  III.A
  4.  I.A
  5. IV.C
  6. IV.A