Úsek teoretického vyučovania

Ing. Tibor Slyško
zástupca riaditeľa pre teoretické vyučovanie

041 7634 398 – klapka 200, slysko@sosstavebna.sk

Kabinet humanitných predmetov – 041 7637 607 – klapka 302

PaedDr. Vladimír Fuljer, fuljer@sosstavebna.sk

Mgr. Stanislava Kovácsová, kovacsova@sosstavebna.sk

Kabinet humanitných predmetov – 041 7637 607 – klapka 205

Mgr. Natália Šamajová, samajova@sosstavebna.sk

Mgr. Dana Jakubesová, jakubesova@sosstavebna.sk

Mgr. Janka Baránková, barankova@sosstavebna.sk

Kabinet anglického jazyka – 041 7637 607 – klapka 204

Mgr. Peter Zelienka, zelienka@sosstavebna.sk

Ing. Marián Opial, opial@sosstavebna.sk

Mgr. Michal Mašlej, maslej@sosstavebna.sk

Koordinátor medzinárodných projektov – 041 7637 607 – klapka 303

Mgr. Janka Oravcová oravcova@sosstavebna.sk

Kabinet výpočtovej techniky – 041 7637 607 – klapka 304

Ing. Ján Klanica, klanica@sosstavebna.sk

Kabinet telesnej výchovy – 041 7637 607 –  klapka 206 

Mgr. Róbert Brezňan, breznan@sosstavebna.sk

Mgr. Róbert Kyjak, kyjak@sosstavebna.sk

Kabinet stavebných predmetov – 041 7637 607 – klapka 306

Ing. Anna Jarošová, jarosova@sosstavebna.sk

Ing. Katarína Kudlová, kudlova@sosstavebna.sk

Kabinet stavebných predmetov – 041 7637 607 – klapka 202

Ing. Ján Kováč, kovac@sosstavebna.sk

Kabinet prírod. predmetov – 041 7637 607 – klapka 305

Mgr. Anna Zikešová, zikesova@sosstavebna.sk

PaedDr. Ľubica Hoskovcová, hoskovcova@sosstavebna.sk

Kabinet stroj. predmetov – 041 7637 607 – klapka 203 

Ing. Miroslav Dikan, dikan@sosstavebna.sk

Ing. Miroslav Klučka, klucka@sosstavebna.sk

Ing. Martin Škripek, skripek@sosstavebna.sk 

Kabinet staveb. predmetov – 041 7637 607 – klapka 308

Ing. Marta Čelková, celkova@sosstavebna.sk

Ing. Anna Helbichová, helbichova@sosstavebna.sk