PREZENTAČNÝ DEŇ – JIKA LAUFEN 2024

V utorok 16. apríla 2024 sme pripravili v areáli školy na Tulipánovej ulici prezentačný deň spoločnosti JIKA – LAUFEN CZ aj s praktickými ukážkami v ich infomobile.

Spoločnosť vznikla v roku 1999 a zastupuje značky Laufen, Roca a Jika nielen na českom a slovenskom trhu, ale aj v ďalších štátoch strednej a východnej Európy. Sanitárnu keramiku vyrábajú už od roku 1878. Je významnou súčasťou švajčiarskeho koncernu Laufen a od roku 1999 patrí do skupiny španielskej firmy Roca, ktorá je najväčším európskym výrobcom sanitárnej keramiky.

Do výrobného sortimentu spoločnosti patrí kompletné vybavenie kúpeľní – sanitárna keramika (kúpeľňové sety a ostatné výrobky), kúpeľňový nábytok, vane a vaničky, sprchové kúty, vaňové zásteny, batérie a kúpeľňové doplnky.

Spoločnosť prezentoval zástupca spoločnosti pán Martin Mahr. Žiakom predstavil výrobné portfólio spoločnosti v infomobile a konkrétne sa zameral na novinky a technológie v oblasti sanitárnej keramiky, inteligentné ovládanie bidetovacieho WC RIVA, vodovodných batérií a podomietkových batérií, vyskúšali si aj montáž závesnej WC misy so skrytým uchytením.

V rámci vyučovania odborných predmetov navštívili infomobil s učiteľmi odborných predmetov tieto triedy: I.C, III.C a IV.C (odbor TEZB), IV.D (odbor MSIZ).

Pripravujeme:

29. apríl 2024 – odborná prezentácia spoločnosti REMS spojená s ukážkami náradia

7. máj 2024 – odborná prezentácia spoločnosti KORADO